Strona główna

Stomatologia Rogalinek

Gabinet stomatologiczny K. A. Dent to profesjonalni stomatolodzy oraz najwyższej klasy sprzęt. Już od kilku lat oferujemy Państwu fachową opiekę dentystyczną, w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Wiedza, umiejętności i doświadczenie naszych dentystów gwarantuje bezbolesne leczenia nawet bardzo skomplikowanych ubytków, a także kompleksową obsługę z zakresu stomatologii estetycznej. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • stomatologia estetyczna (wybielanie, piaskowanie, skaling);
  • stomatologia dziecięca (doświadczenie w stosowaniu bezbolesnych i bezstresowych procedur);
  • implanty;
  • leczenie endodontyczne (kanałowe).

Szerszy zakres naszych usług znajdą Państwo w zakładce >>> Zakres usług

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu gabinet stomatologiczny jest klimatyzowany. Brak barier architektonicznych zapewnia bezproblemowy dostęp osobom z niepełnosprawnością ruchową. Zapewniamy także miejsca parkingowe dla wszystkich naszych pacjentów.

Przy pierwszej wizycie stomatolog przeprowadza z pacjentem konsultacje dotyczącą planu leczenia oraz kosztów. Dentysta udzieli także odpowiedzi na wszelkie pytania, które mogą pojawić się przed podjęciem lub w trakcie leczenia.

Większość naszych pacjentów na chwilę obecna pochodzi z następujących miejscowości: Rogalinek, Mosina, Luboń, Kórnik oraz Puszczykowo. Dzięki dogodnej lokalizacji naszego gabinetu dojazd z powyższych miejscowości zajmuje zaledwie kilka minut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *